Parklarımız
Altınpark Foto Galeri Ulaşım İletişim Tarihçe Teknik Bilgiler Ne Nerede? Altınpark Düğün Salonu Mini Tren Wangcho Çin Lokantası İtalyan Restorant Rıhtım Restorant 23 Nisan Anaokulu Belediye Evi Dede Efendi Restorant Olimpik Yüzme Havuzu At Tavlası Halı Sahalar Paten Sarayı Go Cart Altınpark Spor Salonu Harikalar Diyarı Göksu Parkı Gençlik Parkı Dikmen Vadisi Mogan Park Mavi Göl Parkı Evcil Hayvanlar Parkı 50. Yıl Parkı Gökçek Parkı
 

Altınpark Ulaşım


Nasıl Gidilir?

Altınpark, Ankara Aydınlıkevler semtinde, Havaalanı protokol yolunun sağında, hepimizin bildiği ve rahatça ulaşılabilen bir yerdedir.

Ankara'nın muhtelif semtlerinden Altınpark'a Belediye ve özel Halk Otobüsleri sefer yapmaktadır. Ayrıca bu güzergahı kullanan bütün toplu taşım vasıtaları ile Altınpark'a kolayca ulaşılabilir.

Özel araçlarınızla geldiğiniz takdirde havalanı yolu üzerinde bulunan ana giriş kapısını(Altınpark Kapısı) kullanmanızı öneririz. Çok sayıda araç kapasiteli otoparkımıza aracınızı bırakır, parkın gitmek istediğiniz yerlerine kolayca rahatça ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Altınpark Kapısı'nın yanısıra kuzeyde 23 Nisan ve 19 Mayıs Gençlik Kapıları, doğuda Doğu ve Lunapark Kapıları, güneyde itfaiyenin bitişiğindeki Güney Kapısını kullanabilir, otolarınızı güvenle her kapının yanındaki otoparka bırakarak Altınpark'ı gezebilirsiniz...

Kroki