Parklarımız
Altınpark Foto Galeri Ulaşım İletişim Tarihçe Teknik Bilgiler Ne Nerede? Altınpark Düğün Salonu Mini Tren Wangcho Çin Lokantası İtalyan Restorant Rıhtım Restorant 23 Nisan Anaokulu Belediye Evi Dede Efendi Restorant Olimpik Yüzme Havuzu At Tavlası Halı Sahalar Paten Sarayı Go Cart Altınpark Spor Salonu Harikalar Diyarı Göksu Parkı Gençlik Parkı Dikmen Vadisi Mogan Park Mavi Göl Parkı Evcil Hayvanlar Parkı 50. Yıl Parkı Gökçek Parkı
 

Paten Sarayı


Çeşitli spor tesislerimizin yanı sıra Anfa Altınpark'ta müzik eşliğinde Paten zevkini yaşama ve patenle kaymayı öğrenme şansına da sahipsiniz. Tesisimizde istendiği taktirde pateni olmayan spor severler için paten verilmektedir, isteyenler kendi patenleri ile kayak pistini kullanabilirler.

Paten Sarayımızda konusunda uzman antrenörler eşliğinde düzenlenen aylık kurslara katılarak bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Aylık Kurslar Hafta Sonu, Cumartesi - Pazar; Hafta içi ise hergün 10:00 - 20:00 saatleri arasında dilediğiniz 1,5 saattir. Bunların yanısıra bire-bir uzman antrenörler eşliğinde Özel Ders alma imkanınız da vardır.